شرایط فروش کرمان موتور

سابقه فعالیت کرمان موتور همواره با ترسیم چشم اندازی جسورانه و در عین حال واقع گرایانه موجب ارایه محصولاتی همگام با رشد تکنولوژی جهانی بوده است که مولفه های ایمنی، کیفیت و امکانات رفاهی از مزایای آن می باشد.

شرکت کرمان موتور در پی تحقیق همه جانبه درخصوص بررسی و انتخاب شریک تجاری مناسب وخوش نام، سرلوحه قراردادن نیاز و سلیقه هموطنان و توان خرید اقشار مختلف درآمدی جامعه ودر بلند ترین گام خود ایجاد، توسعه و گسترش خط تولید و مونتاژ با حفظ کیفیت واستانداردهای جهانی که موجب اشتغال نیروی انسانی متخصص و کارآمد گردیده و با ایجاد شبکه منسجم نمایندگی های فروش و خدمات پس ازفروش در سراسرکشور معنای حضور پرتلاش و مستمر با غلبه بر تمامی مشکلات صنعت خودرو را عینیت بخشیده است.
طرح مذکور دارای مزیت های پررنگی همچون امکان انتخاب خودرو، بازده سود مشارکت بسیار مناسب و درصورت لزوم قابلیت نقدشوندگی می باشد.
در طرح همراهی با تولید امکان خرید خودرو دلخواه و متناسب با نیاز، سلیقه و بودجه از بین سه خودروی خوش نام تولیدی کرمان موتور JAC S5, JAC S3,مقدور می باشد.

- شرکت کرمان موتور به تازگی شرایط فروش جک S3 و S5 را اعلام کرده است. در این طرح فروش بهای کارخانه ای این دو محصول چینی مونتاژی افزایش پیدا کرده است.
- طرح فروش این خودروها به صورت پیش فروش نقدی و اعتباری اعلام شده است

 

شرایط فروش کرمان موتور در نمایندگی 1732 کرمان موتور (یعقوبیان)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 


پیش‌فروش جک اس 5  با تسهیلات نیمه دوم اردیبهشت 99

پیش‌فروش جک اس 3  با تسهیلات  نیمه دوم اردیبهشت 99

پیش‌فروش جک جی 4 با تسهیلات  نیمه دوم اردیبهشت 99