اینستاگرام نمایندگی فروش 1732 کرمان موتور

جک پیکاپ یا جک وانت جدید رونمایی شد + عکس

1399-07-08 اخبار خودرو
جک پیکاپ یا جک وانت جدید رونمایی شد + عکس

جک T9 پیکاپ یا وانتی است که به عنوان جانشینی برای جک T8 در نظر گرفته شده و با لوازم آفرودی مجهز در نمایشگاه پکن رونمایی شد.جک T9 پیکاپ یا وانتی است که به عنوان جانشینی برای جک T8 در نظر گرفته شده و با لوازم آفرودی مجهز در  نمایشگاه پکن رونمایی شد.

جک پیکاپ T9 که جانشینی برای T8 در نظر گرفته شده است و با لوازم آفرودی به نمایشگاه پکن به نمایش گذاشته شده است. چراغ های جلو این خودرو به سبک سری X مشابه جک X7 طراحی شده، جلوپنجره بزرگ آن به رنگ طوسی با نشان محصولات جک قرار گرفته است. در راستای سپرهای جلو و عقب، فلاپ های برجسته پلاستیکی دور خودرو دیده می‌شود که به عضلانی‌تر شدن این پیکاپ بزرگ کمک کرده است. مجموعا، طراحی پیکاپ T9 با لایه‌بندی بسیار و پیچیده‌تر از جک T8 دیده می شود.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

جک پیکاپ

جک T9 دارای 5620mm طول، 1965mm عرض و 1920mm می‌باشد و فاصله محوری آن 3400 میلی متر است. این نسخه که مناسب آفرود است، در قسمت بار دارای باربند مخصوص و جای لاستیک یدک جذابیت بیشتری دارد.​​​​​​​

جک T9

طراحی درون این پیکاپ کاملاً متفاوت است و با طراحی مدرن طرف هستیم. اطلاعات بیشتریاز آپشن‌های استاندارد این خودرو منتشر نشده اما انتظار می رود این خودرو در نسخه فول‌آپشن به امکاناتی مثل رینگ 18 اینچی آلومینیومی، حالت تک دیفرانسیل عقب – دو دیفرانسیل سبک – دو دیفرانسیل سنگین، ترمز دیسکی چهار چرخ، قفل دیفرانسیل عقب، چراغ روز، استارت دکمه ای، سیستم کنترل پایداری، دو کیسه هوا، دوربین 360 درجه، سنسور باد لاستیک، نمایشگر لمسی اندروید، کروزکنترل، سیستم تهویه الکتریکی اتوماتیک، تریم داخلی چرم، استارت دکمه ای، شیشه ها و آینه های برقی و… مجهز باشد.

جک وانت T9

جک T9 به پیشرانه های 2L توربو بنزینی و 2٫5L توربو دیزلی مجهز خواهد بود. پیشرانه 2 لیتر توربو در این خودرو 150 اسب بخار و نهایت گشتاور 360 نیوتن متر را تولید می کند.

شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.