اینستاگرام نمایندگی فروش 1732 کرمان موتور

آغاز تولید کوپا T210 فیس لیفت در ریگان خودرو + معرفی

1398-06-18 مقالات خودرو

روز گذشته تصاویری از جانب کارکنان خط تولید ریگان خودرو به پایگاه خبری «اسب بخار» ارسال شد که نشان می دهد، تولید کوپا T210 فیس لیفت در کارخانه این شرکت آغاز شده است.

بر اساس اطلاعات موجود، شرکت ریگان خودرو فعلا موفق به واردات 140 بسته SKD کوپا T210 فیس لیفت شده است و قرار است این خودرو مانند گذشته، در این خط تولید مونتاژ شود. با اینکه مدیران ریگان خودرو اعلام کرده بودند که بزودی تولید CKD محصولات زوتی و کوپا را در منطقه تجاری ارگ جدید آغاز می کنند، اما می بینیم که همچنان فرایند تولید در این خودروساز زیر مجموعه گروه کرمان خودرو، به سبک SKD است.

بیش از 3 ماه پیش، شرکت ریگان خودرو اطلاعات کوپا T210 فیس لیفت را منتشر کرد و به مشتریانش اعلام نمود که الباقی تعهدات معوق را با تولید نمونه جدید جبران خواهد کرد. همچنین در کنار این مسئله مهم، این شرکت پیش فروش کوپا T210 جدید را در قالب طرح های فروش مشارکت در تولید آغاز کرد و با دریافت پیش پرداختی نزدیک به 180 میلیون تومان موعد تحویل 210 روز کاری را به مشتریان جدید اعلام نمود.
به گفته ارسال کننده تصاویر فعلا امکان تولید همین تعداد از کوپا T210 فیس لیفت وجود دارد و هنوز خبری در خصوص ادامه دار بودن روند واردات بسته های SKD نیز به کارکنان این شرکت اعلام نشده است.
حال با انتشار این تصاویر، شاید بهتر باشد که مدیران شرکت ریگان خودرو توضیحاتی در مورد تحویل کوپا T210 فیس لیفت به مشتریان منتظر خود بگویند. زیرا در روزهای گذشته از جانب منابع رسمی و حقوقی اعلام شده که خودروسازان فعال در استان کرمان و زیر مجموعه گروه کرمان خودرو، به خاطر مشکلات موجود تا پایان آبان 98 به کار خود پایان می دهند و دیگر قادر به تولید خودروهای چینی نخواهند بود.

با توجه به اینکه فعلا 140 دستگاه کوپا T210 فیس لیفت امکان تحویل به مشتریان را دارد و از سویی مشتریان قبلی و جدید این شرکت آمار به مراتب بیشتری را دارند، بهتر است تا اطلاعات تکمیلی از جانب مدیران ریگان خودرو در اختیار خریداران قرار بگیرد.

از کوپا T210  بیشتر بدانیم:

مرور کوتاه

خودروی coupa از چهره ای به مراتب اسپرت در بین سایر رقبایش برخوردار است. در نگاه اول، چراغهای جلو با خطوطی جذاب، طرح بی نظیری را برای coupa پدیدار نموده است. جلو پنجره براق به مانند ابرهای سوزنی در آسمان که بطور آرام به اطراف بدنه کشیده شده اند چهره ای قدرتمند را برای coupa پدیدار ساخته است. همچنین آرم coupa در مرکز جلو پنجره، در برجسته نمودن این تصویر، نقش تعیین کننده ای دارد.

طراحی خارجی

یقیناچراغهای مه شکن جلو به مانند چاقویی برنده، برای قاپیدن نگاه ها، به اندازه کافی از طرح قدرتمند برخوردارند. با دنبال نمودن خطوط جلوی بدنه و گذر از قسمت جانی خودرو، و نگاه دقیق بر قسمت پایانی بنده خودرو، در می یابیم که سقف بطور هوشمندانه ای به سمت پایین خم شده که احساس کوپه بودن را بدست می آورد.

طراحی داخلی

در قسمت طراحی داخلی، تفاوت داشبورد با سایر خودروهای چینی مشهود است. یک پنل دیجیتال برای کنترل تجهیزات، صفحه لمسی 8 اینچی به رنگ آبی-چندگانه با طراحی گرافیکی جدید که به اندازه کافی با استانداردهای این روزهای خودرو متناسب است، پدالهای سوراخدار که حس اسپرتی را دوچندان میکند و چرم رنگی برای پوشش قسمتهای مختلف داخل کابین، از جمله مواردیست که مزیت coupa به حساب می آیند. راحتی و آسایش برای سرنشینان خودرو هنگامیکه بر روی صندلی ها مینشینندبراحتی احساس می شوند.

کارایی

موتور coupa با حجم 1.5 لیتر و مجهز به توربو 156 اسب بخار قدرت تولید میکند که به اندازه کافی اقتصادی و مناسب می باشد. برای یک رانندگی راحت، coupa به گیربکس جدید 6 دنده اتوماتیک مجهز شده است.

شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.