اینستاگرام نمایندگی فروش 1732 کرمان موتور

شرایط فوق العاده کرمان موتور برای مشتریان النترا

1397-03-28 اخبار خودرو
شرایط فوق العاده کرمان موتور برای مشتریان النترا
نظرات: 2

پس از خروج آمریکا از برجام و تهدید شرکت های بین المللی در خصوص عدم همکاری با ایران شرکتهای توتال، بویینگ، گروه پژو سیتروین و مارسک و سایرین اقدام به تعلیق همکاری با شرکای ایرانی خود کردند. در این راستا همکاری نوپای کرمان موتور و هیوندایی نیز این قاعده مستثنی نبوده و دچار اختلال گردیده است.

شرکت کرمان موتور در بهمن ماه 1396 اقدام به پیش فروش محدود خودرو الانترا تولید داخل با شرایط 70 میلیون تومان پیش دریافت و سود مشارکت 18 و 15 درصد و قیمت 147 میلیون و هشتصد هزار تومان با موعد تحویل های عمدتا مرداد و شهریور و مهر 1397نموده است لیکن پس از گذشت حدود 4 ماه بعلت تعلل شرکت هیوندایی در ارسال قطعات منفصله علی رغم گشایش اعتبارات انجام شده تحویل خودروهای مذکور با مشکل مواجه شده است.

در تماس با شرکت کرمان موتور جهت کسب اطلاع از نحوه تعیین تکلیف مشتریان مذکور متوجه شدیم شرکت مذکور طی بخشنامه ای شرایط فوق العاده خود در چنین مواردی را برای جلب رضایت و اطمینان مشتریان وفادار خود تدوین نموده است. در این بخشنامه 4 راهکار برای مشتریان در نظر گرفته شده که به شرح ذیل خلاصه میگردد
در صورتی که مشتریان تمایل به استرداد وجه پرداختی خود را داشته باشند،شرکت مبلغ دریافت شده به علاوه سود دوران مشارکت و همچنین مبلغ 150 میلیون ریال پاداش وفاداری به مشتریان پرداخت مینماید. در حالی که الزام قراردادی فقط مبلغ دریافتی به علاوه سود مشارکت می باشد.
در صورتیکه مشتری تمایل به جایگزینی خودروی با محصولات موجود را داشته باشد 3 محصول هیوندایی سانتافه (با توجه به تفاوت قیمت زیاد با خودروی الانترا و محدودیت تعدادی صرفا برای حداقل 2 ثبت نام) با قیمت 367 میلیون تومان و 10 میلیون تومان تخفیف و جک اس 5 با قیمت 123 میلیون و 500 هزار تومان و 8 میلیون تومان تخفیف و جک اس 3 با قیمت 86 میلیون و نهصد هزار تومان تبدیل نمایند که البته قیمت خودروها مذکور در بازار دارای حاشیه حداقل %15 می باشد .
در انتها از مشتریان عزیز درخواست شده است با توجه به ظرفیت محدود خودروهای قابل تبدیل هر چه سریعتر جهت انتخاب و نهایی نمودن وضعیت به نمایندگی های کرمان موتور مراجعه فرمایند.
 

منبع: اسب بخار

2 نظر

شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

 • حسین نجفی

  حسین نجفی (مهمان)

  1397-04-25

  سلام ماروی خوش  قولی کرمان موتور حساب کرده بودیم ولی متاسفانه الان یک ماه از موعد تحول خودرو جک s5 که ثبت نام کرده بودیم گذشته ولی خبری از ماشین ثبت نامی ما نیست ممنون میشم زودتر رسیدگی فرمایید   • مدیریت

   نمایندگی مجاز 1732 کرمان موتور (مدیریت نمایندگی)

   1397-04-26
   نقل قول کردن : حسین نجفی

   سلام ماروی خوش  قولی کرمان موتور حساب کرده بودیم ولی متاسفانه الان یک ماه از موعد تحول خودرو جک s5 که ثبت نام کرده بودیم گذشته ولی خبری از ماشین ثبت نامی ما نیست ممنون میشم زودتر رسیدگی فرمایید 


   با سلام   حق با شماست و تاخید در تحویلها وجود دارد.   انشااله تا چند روز آینده تعهدات انجام می شود.