مقالات خودرو

عرضه هاوال H4 Pro در چین آغاز شد

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 14:19

شرکت «هاوال» به تازگی کراس اوور “H4 Pro” را در بازار چین معرفی کرده است. این خودرو در ابتدا در یک تریم و با قیمت 15431 دلار در بازار چین عرضه می شود. هاوال H4 Pro براساس هاوال H4 طراحی شده و با رگه های نارنجی رنگ در بدنه عرضه می شود. در قسمت جلو، ظاهر چراغ ها اندکی تغییر یافته و در کنار جلوپنجره شش گوشه قرار گرفته است.

استفاده از قاب چراغ های مه شکن و رینگ های تیره نیز ظاهر اسپرتی را برای هاوال H4 فراهم آورده است. این رینگ های آلومینیومی 18 اینچ سایز دارند و دیسک های ترمز خودرو از کالیپرهای نارنجی رنگ بهره می برد. در قسمت عقب، ظاهر ساده و درعین حال جذابی را از هاوال H4 Pro شاهد هستیم و دور تا دور بدنه و سپر عقب با زه های پلاستیکی مزین شده است.

درون خودرو، رنگ مشکی به عنوان رنگ اصلی درنظر گرفته شده و رگه های نارنجی ظاهر کابین را تکمیل می کنند. تریم نارنجی رنگ در بخش های مختلفی همچون داشبورد، رودری ها و پنل درها استفاده شده است. برای پشت آمپر دیجیتالی هاوال H4 Pro نمایشگر 123 اینچی و سیستم سرگرمی از نمایشگر 9 اینچی LCD متمایل به سمت راننده درنظر گرفته شده است.

از ویژگی های مهم هاوال H4 Pro می توان به سانروف شیشه ای پانورامیک، چراغ های خودکار، ترمز پارک الکترونیکی و سیستم ورود بدون کلید اشاره کرد. در بحث فنی، هاوال H4 Pro با پیشرانه 15 لیتری توربو TGDI با بیشینه قدرت 167 اسب بخار بهره می برد. انتقال قدرت در این خودرو نیز به وسیله جعبه دنده 7 دنده دوکلاچه اتوماتیک انجام خواهد گرفت.

0دیدگاه