مقالات خودرو

تویوتا کرولا Trek معرفی شد

چهارشنبه 03 مهر 1398 ساعت 16:26

«تویوتا» به تازگی مدل «کرولا ترک» (Corolla Trek) را برای رقابت با فورد فوکوس اکتیو معرفی کرده است. این خودرو تنها در مدل اسپرت تورینگ عرضه می شود و شامل ویژگی هایی همچون جلوپنجره لانه زنبوری، زه های پلاستیکی زیر خودرو، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی، چراغ های LED، چراغ های مه شکن، 20 میلی متر ارتفاع بیش تر نسبت به زمین و نشان Trek در قسمت عقب می شود.

در کابین خودرو نیز تغییراتی انجام گرفته است. این تغییرات شامل پوشش پارچه ای دورنگ، تریم چوبی و نشان Trek در رودری ها می شود. از دیگر تجهیزات کابین می توان به نمایشگر 7 اینچی سیستم سرگرمی و پشت آمپر دیجیتالی اشاره کرد.

سیستم Toyota Safety Sense نیز برای خودرو درنظر گرفته شده است که شامل روشنایی نوربالای خودکار، شناسایی علائم ترافیکی، راهنمای خروج از خط، هشدار تصادف از جلو با سیستم شناسایی عابران پیاده و دوچرخه سواران در روز و شب و کروزکنترل خودکار با استارت/ استاپ خودکار می شود. تویوتا برای کرولا ترک سه پیشرانه مختلف 1.2 لیتری توربو، 1.8 لیتری و 2 لیتری هیبرید را درنظر گرفته است. اطلاعات فنی بیش تر و قیمت دقیق خودرو در آینده ای نزدیک منتشر می شود.

0دیدگاه