مقالات خودرو

سوبارو ایمپرزا 2020 با سیستم های ایمنی جدید معرفی شد

یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 14:47

کمپانی «سوبارو» به تازگی مدل «ایمپرزا» را برای سال 2020 به روزرسانی کرده است. این خودرو به همراه تجهیزات ایمنی و تغییرات ظاهری جدید، در ژاپن رونمایی شده است. سوبارو از تغییر در کابین خودرو سخنی به میان نیاورده و با دیدن عکس ها نیز تغییری در کابین دیده نمی شود.

نکته عجیب این که هنوز خبری از معرفی نسخه اسپرت تر ایمپرزا با نام WRX، منتشر نشده است. بزرگ ترین تغییرات نمای جلو، به طراحی جدید جلوپنجره و قسمت زیرین سپر و چراغ ها خلاصه می شود. افزون بر این، طراحی رینگ ها نیز به روزرسانی شده است.

سوبارو، مدل ایمپرزا را در دو نوع سدان و هاچ بک پنج در عرضه خواهد کرد. شاید برترین ویژگی سوبارو ایمپرزای جدید را بتوان سیستم راهنمای Eyesight Touring نامید. این سیستم با کنترل گاز، ترمز و فرمان، از تصادف های رانندگی جلوگیری می کند.

این سیستم قادر به شناسایی خودروها و خط های جاده است و در کاهش خطر تصادف به راننده کمک می کند. از دیگر آپشن های سوبارو ایمپرزا، می توان به چراغ های جلوی سازگار، دوربین دید جلو، حافظه حالت قرارگیری صندلی راننده و … اشاره کرد.

آینه های کناری ایمپرزا هنگام دنده عقب گرفتن، رو به پایین خم می شوند تا راننده دید و کنترل بهتری داشته باشد. انتخاب رینگ های 16 تا 18 اینچی برای ایمپرزا درنظر گرفته شده و این خودرو با دو پیشرانه 1.6 و 2 لیتری با سیستم انتقال قدرت به چرخ های جلو و تمامی چرخ ها، عرضه می شود.

سوبارو تاکنون قیمت ایمپرزای جدید را مشخص نکرده است اما باتوجه به اضافه شدن سیستم های ایمنی جدید، باید افزایش قیمت محسوسی را نسبت به قیمت پایه 19.480 دلاری مدل 2019 انتظار داشته باشیم.

 

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

0دیدگاه