مقالات خودرو

نیمه تاریک تویوتا کرولا، نسخه نایت شید!

پنج شنبه 31 مرداد 1398 ساعت 17:45

پکیج‌های مشکی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و تویوتا هم با معرفی کرولا نایت شید ادیشن 2020 از این قافله عقب نمانده است.

نسخه‌ی سدان این خودروی سفارشی بر پایه‌ی کرولا SE CVT بنا شده و قیمت پایه‌ی 22750 دلاری دارد که 700 دلار بیشتر از قیمت نسخه‌ی استاندارد می‌باشد.

این پکیج شامل نشان‌های مشکی، محیط اطراف تیره برای جلوپنجره و آینه‌ها و… می‌باشد. همچنین دستگیره‌های درب مشکی، پانل‌های تیره و اسپویلری به همین رنگ هم در کرولای موردبحث به چشم می‌خورند. دیفیوزر، آنتن بال کوسه‌ای و رینگ‌های 18 اینچی هم به همان رنگ مشکی درآمده‌اند.

اما هاچبک کرولا نایت شید ادیشن هم تقریبا مشابه برادر سدان بوده اما چراغ‌های جلوی آن ظاهر تیره دارند. همچنین رنگ‌های بدنه‌ی سفید، نقره‌ای و مشکی در دسترس خریداران است.

تویوتا علاوه بر معرفی این پکیج جدید به‌روزرسانی‌های متعددی برای کرولا هاچبک 2020 در نظر گرفته است. هم‌اکنون این خودرو به‌صورت استاندارد از اندروید اتو سود می‌برد درحالی‌که تریم های SE و XSE با دسترسی رایگان به SiriusXM عرضه می‌شوند.

نهایتا باید گفت نسخه‌ی SE با آپشن جدید برای حداکثر کردن فضای بار ارائه می‌شود. این ویژگی باعث حذف لاستیک زاپاس شده و ارتفاع کف صندوق را پایین‌تر آورده و 170 لیتر فضای اضافی را در اختیار مالک قرار می‌دهد. این پکیج همچنین شامل کیت تعمیر لاستیک هم می‌باشد.

 

0دیدگاه