جک S4 به شرکت کرمان موتور آمد + فیلم

ظهر دیروز خبرنگار پایگاه خبری «اسب بخار» تصاویری از حضور نمونه اولیه جک S4 را در محوطه شرکت کرمان موتور تهیه کرد.

آن طور که به نظر می رسد، کرمان موتور این خودرو را برای انجام برخی تست های فنی و تطبیق به ایران آورده و احتمالا قرار است تا در روزهای آینده با پلاک گذر موقت ویژه آزمایش فنی در جاده های کشور تردد داشته باشد. جک S4 کراس اووری اقتصادی و از سویی به نسبت لوکس (در نمونه های فول آپشن) به حساب می آید و از نظر ابعاد اندازه بین جک S3 و S4 قرار دارد. اما با توجه به جدید بودن S4 شاهد آن هستیم که الگوی طراحی جدید جک در این کراس اوور چینی دیده می شود و تا حدی در بحث ظاهر متفاوت از خودروهای دیگر جک در ایران است.
با توجه به نشان توربوی روی گلگیر خودروی وارد شده، مشخص است که جک S4 کرمان موتور مجهز به پیشرانه توربو و تنفس مصنوعی است. طبق اطلاعات موجود در وبسایت رسمی کمپانی جک، این کراس اوور متوسط با پیشرانه 16 لیتری تنفس طبیعی 118 تا 120 اسب بخار و پیشرانه 15 لیتری توربو 147 تا 150 اسب بخار قابل سفارش گذاری است. همچنین جعبه دنده های 5 سرعته دستی و اتوماتیک CVT مسئولیت انتقال قدرت پیشرانه جک S4 را به چرخ های جلویش دارند.

اگر به برخی جزئیات در این تصاویر دقت کنید، جک S4 حاضر در شرکت کرمان موتور دارای امکاناتی نظیر دوربین 360 درجه، رادار نقطه کور و رادار خطی است. حضور این سه آپشن کنترلی و ایمنی نشان می دهد که حتی در خودروهای نه چندان گران قیمت چینی هم، وجود چنین امکاناتی عادی شده است.
احتمال دارد تا در هفته های جاری، شرکت کرمان موتور اطلاعات دقیق تری را در خصوص برنامه اش برای جک S4 اعلام کند. در ماه های گذشته خودروهایی چون جک S7 و A60 نیز توسط این شرکت وارد کشور شدند. اما هنوز برنامه ای برای عرضه آن ها اعلام نشده است. لذا احتمال دارد که جک S4 هم تنها در حد یک طرح باقی بماند و در نهایت وارد خط تولید کرمان موتور نشود.


جک S4 در فول ترین نسخه بازار جهانی مشخصات زیر را داراست:
پیشرانه 15 لیتر توربو
150 اسب بخار
210 نیوتن متر گشتاور
جعبه دنده CVT و تیپ ترونیک مصنوعی
دیفرانسیل جلو
فرمان کمکی برقی
شش کیسه هوا
سیستم کنترل پایداری
استارت دکمه ای
نمایشگر لمسی اندروید
حافظه داخلی سیستم صوتی
صفحه آمپر تمام دیجیتال
بدنه دو رنگ
دوربین 360 درجه
رادار خطی
رادار نقطه کور
درب صندوق برقی
سانروف
تریم چرم مصنوعی
آینه های تاشو برقی
سنسور نور و باران
سیستم تهویه دیجیتال لمسی
صندلی برقی راننده
گرمکن صندلی های جلو
ترمز پارک برقی
اتوهلد
کنترل شروع حرکت در سربالایی
کنترل سرعت در سراشیبی
کروز کنترل
کامپیوتر سفر

شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.