مقالات خودرو

هیوندای ولوستر مدل 2020 معرفی شد

چهارشنبه 15 مرداد 1398 ساعت 21:57

شرکت «هیوندای» مدل «ولوستر» را برای سال 2020 به روزرسانی کرده و افزون بر تغییرات ظاهری جزئی، تجهیزات جدیدی را برای این خودرو درنظر گرفته است. تنها تغییرهای ظاهری ولوستر 2020 به تغییر رنگ جلوپنجره، رکاب ها و قسمت های دیگر در جلو و پشت خودرو با رنگ مشکی محدود شده است.

تریم های مختلف هاچ بک چهاردر سه سرنشین هیوندای تا حدود زیادی بدون تغییر باقی مانده است. با این وجود، در تریم توربو آلتیمیت دیگر جعبه دنده دستی موجود نخواهد بود. به منظور خرید هیوندای ولوستر توربو با جعبه دنده دستی، باید نسخه توربو
R-Spec را سفارش داد که اکنون از ویژگی های جدید هشدار تصادف در نقطه کور و هشدار خروج از پارک در حالت استاندارد بهره می برد.

مدل توربو، همچنان از پیشرانه 1.6 لیتری گاما با 201 اسب بخار قدرت و 264 نیوتن متر گشتاور بهره می برد. افزون بر جعبه دنده 6 دنده دستی، هیوندای جعبه دنده 7 دنده دوکلاچه با پدل شیفتر را هم به صورت سفارشی در فهرست مشتریان قرار داده است.

مامی مدل های توربو از سیستم جدید هیوندای با نام Active Engine Sound بهره می برند. این سیستم صدای منیفولد ورودی و خروجی را درون کابین افزایش می دهد. در مدل توربو R، سیستم شارژ وایرلس به صورت استاندارد درنظر گرفته شده است. شاسی مدل توربو با دیگر مدل ها تفاوت دارد و برای رانندگی مهیج، تغییراتی در آن انجام گرفته است.

مدل های پایه ای هیوندای ولوستر از پیشرانه 2 لیتری 4 سیلندر بهره می برند که با استفاده از چرخه اتکینسون، بهره وری بیش تری خواهند داشت. قدرت این پیشرانه به 147 اسب بخار و گشتاور آن به 179 نیوتن متر می رسد.

برای مدل پایه ای جعبه دنده 6 دنده در حالت استاندارد و 6 دنده اتوماتیک به صورت سفارشی درنظر گرفته شده است. تمامی مدل های هیوندای ولوستر 2020 از راهنمای تصادف از جلو و راهنمای ماندن در خط در حالت استاندارد بهره می برند.

 

0دیدگاه