اینستاگرام نمایندگی فروش 1732 کرمان موتور

تغییرات در طرح جدید فروش فوری خودرو

1399-07-15 اخبار خودرو
تغییرات در طرح جدید فروش فوری خودرو

فروش فوق‌العاده خودروسازان در حالی از روز گذشته آغاز شد که تغییرات مهمی در آن رخ داده است، به‌ویژه لغو پرداخت ودیعه برای ثبت‌نام خودرو.

به گزارش دنیای اقتصاد: در طرح چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده جدید ایران خودرو، همزمان اجرا نشدن مصوبه ودیعه ثبت‌نام، شرط دارا نبودن پلاک خانوار نیز لحاظ نشده است. تغییر دیگر اینکه ایران‌خودرویی‌ها در این فروش محدودیت عرضه را لحاظ کرده و نامی از خودروهای همیشگی آنها در لیست اعلامی وجود ندارد.

در این بین اجرا نشدن طرح ودیعه ثبت‌نام در حالی در حال اجراست که با تصمیم جعفر سرقینی سرپرست پیشین وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار شده بود در طرح جدید فروش فوق‌العاده‌های خودرو، متقاضیان هنگام ثبت‌نام 10 درصد از مبلغ خودروی موردنظر خود را به‌عنوان ودیعه پرداخت کنند. این تصمیم از آن جهت گرفته شد که وزارت صمت در پی کاستن از حجم تقاضا برای طرح‌های فروش می باشد، چه آنکه در طرح‌های قبلی استقبالی میلیونی صورت گرفت.

دیگر موردی که در طرح فروش جدید خودرو اعمال شده است، حذف شرط پلاک فعال خانوار است و امکان ثبت نام دیگر اعضای خانواده دارای پلاک فعال می باشد.

ایران‌خودرو در این طرح منهای وانت آریسان، هیچ‌کدام از محصولات قبلی خود را در طرح فروش قرار نداده و راناپلاس و سورن پلاس را که به‌تازگی قیمت آنها مشخص شده، عرضه کرده است.

شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.