اخبار خودرو

کشف کارگاه غیرمجاز پلمب و بسته بندی روغن موتور در رودهن

کشف کارگاه غیرمجاز پلمب و بسته بندی روغن موتور در رودهن
دوشنبه 06 آبان 1398 ساعت 05:14

فرمانده انتظامی دماوند از کشف کارگاه غیرمجاز پلمب و بسته‌بندی روغن خارجی موتور و گیربکس خودرو در این شهرستان خبر داد.

محمدحسن محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند اظهار کرد: در راستای اجرای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا، ماموران پلیس امنیت شهرستان دماوند با اشرافیت کامل بر حوزه استحفاظی و پس از کسب اخبار موثق مبنی بر دپوی قاچاق کالا و تردد کامیون‌های مشکوک به داخل مکان مشخص در روستای مهرآباد رودهن عملیات برآورد اطلاعاتی و شناسایی کامل سوله فوق در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی نسبت به بازرسی از کارگاه فوق اقدام کردند که تعداد قابل توجهی بشکه و بطری‌های روغن با مارک خارجی، مقدار قابل توجهی مشروبات الکلی دست‌ساز و دستگاه‌های تزریق و پلمب و بسته‌بندی روغن موتور و گیربکس کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: در راستای کشف این سوله، دو نفر متهم دستگیر و جهت معرفی به دستگاه قضایی به پلیس امنیت شهرستان دماوند منتقل شدند.

محمدی تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل کنند؛ برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاق کالا از ماموریت‌های خطیر نیروی انتظامی است.

وی اضافه کرد: عوامل ناامنی باید بدانند که ماموران جان بر کف پلیس، چشم بیدار و گوش شنوا در اقصی نقاط کشور هستند و همیشه فرصت سودجویی را از آنها خواهند گرفت.

0دیدگاه