اخبار خودرو

پیش فروش چانگان oshan X7 به زودی در چین آغاز می شود

شنبه 06 مهر 1398 ساعت 10:39

شرکت «چانگان» قصد دارد پیش فروش شاسی بلند جدید “oshan X7” را از تاریخ 8 اکتبر آغاز کند. این خودرو در ابتدا تنها در مدل بنزینی و سپس با مدل های هیبریدی و الکتریکی ارائه می شود. براساس پیش بینی ها، عرضه این خودرو از ماه نوامبر آغاز خواهد شد. چانگان در نمایشگاه شانگهای از شاسی بلند oshan X7 رونمایی کرد.

جلوپنجره شش گوش در قسمت جلو به همراه نشان کرومی چانگان، جلوه منحصر به فردی به خودرو بخشیده است. در قسمت های کناری سپر نیز دو ورودی هوا و چراغ های مه شکن قرار گرفته اند. از نمای کناری خطوط کشیده متعددی دیده می شود که ظاهر اسپرت تری به شاسی بلند oshan X7 می بخشد.

در قسمت عقب خودرو شاهد استفاده از چراغ ها و سپر بزرگ هستیم و چراغ های LED عقب نیز به وسیله یک زه کرومی به یکدیگر متصل شده اند. درمجموع می توان ظاهر شاسی بلند جدید چانگان را به شاسی بلندهای آمریکایی تشبیه کرد. برای کابین خودرو، براساس عکس های منتشرشده، دو انتخاب رنگ کرم و تیره درنظر گرفته شده است.

پنل میانی ظاهر جذابی دارد و با تریم کرومی مزین شده و برای رودری ها نیز پوششی شفاف نصب شده است. خودرو در حالت استاندارد از نمایشگر 11 اینچی در پنل میانی بهره می برد و در برخی مدل ها، ویژگی دید 360 درجه پانورامیک نیز وجود دارد. صندلی های چرمی چانگان oshan X7 از ویژگی هایی همچون گرم کن و تهویه بهره می برند و برای رانندگی های بلندمدت، نسبت به گذشته راحتی بیش تری دارند.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب شاسی بلند جدید چانگان، بهره مندی از سقف پانورامیک با ابعاد 1245 در 808 میلی متر است. از نظر ابعاد بدنه، چانگان oshan X7 دارای 4705 میلی متر طول، 1860 میلی متر عرض و 1720 میلی متر ارتفاع است.

فاصله طولی بین محورهای این شاسی بلند کامپکت نیز به 2780 میلی متر می رسد. از نظر فنی، برای مدل بنزینی پیشرانه 1.5 لیتری TGDI درنظر گرفته شده که قادر به تولید 184 اسب بخار قدرت خواهد بود. همان طور که در ابتدا ذکر شد، مدل های هیبریدی و الکتریکی خودرو نیز در آینده معرفی خواهد شد.

0دیدگاه