ترافیک کلان شهرها طی روزهای آتی سنگینتر میشود

ترافیک کلان شهرها طی روزهای آتی سنگینتر میشود

چهارشنبه 03 مهر 1398 ساعت 13:05

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: با توجه به اینکه هنوز عده‌ای در سفر به‌سر می‌برند، ترافیک کلان‌شهرها از روزهای آتی شکل خواهد گرفت و انتظار داریم بر حجم ترافیک افزوده شود.

به گزارش مهر ، سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت ترافیکی معابر درون‌شهری کلان‌شهرها در روز نخست مهر ماه اظهار کرد: در روزهای نخست مهر ماه انتظار افزایش 25 تا 30 درصدی ترافیک را نسبت به سایر ایام در کلان‌شهرها داریم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور افزود: با توجه به اینکه هنوز عده‌ای در سفر به‌سر می‌برند، ترافیک کلان‌شهرها از روزهای آتی شکل خواهد گرفت و انتظار داریم بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با بیان اینکه از امروز حدود 20 میلیون دانش‌آموز و دانشجو و کادر آموزشی به چرخه ترافیک اضافه می‌شوند، گفت: امروز ترافیک در کلان‌شهرها در مناطق بزرگراهی و مرکزی شهرها متراکم بود و هنوز در برخی شهرها ادامه دارد.

این مقام انتظامی به والدین و رانندگان سرویس مدارس توصیه کرد: در روزهای نخست مهر ماه، کوتاه‌ترین و مناسب‌ترین مسیر را برای رفت‌وآمد خود انتخاب کنند تا به‌مرور شاهد کاهش بار ترافیکی در 10 تا 15 روز آینده باشیم.

کاربران گرامی با عضویت در سایت می توانند براحتی به ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات اقدام نمایند.

0دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!