اخبار خودرو

ولوو XC20 بزودی معرفی می شود

یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 08:41

برخی تصاویر انتشار یافته در وبسایت های روسی، خبر از این می دهند که گویا پروژه طراحی و مهندسی کراس اوور کوچک ولوو به اتمام رسیده و قرار است تا بزودی «ولوو XC20» به بازار جهانی معرفی شود.

هنوز به طور کامل مشخص نیست که کمپانی سازنده چه ویژگی هایی را برای ولوو XC20 در نظر گرفته است و دقیقا در چه تاریخی توسط این خودروساز سوئدی معرفی می شود. اما آنچه که در برخی رسانه های خارجی یافت می شود، افزایش سرمایه گروه جیلی و ولوو باعث شده تا پروژه های جدید این نشان تجاری سریعتر به نتیجه مطلوب برسند و همان طور که مشخص است، حال ولوو محصولی را برای رقابت با ب ام و X1، آئودی Q2 و… آماده کرده است. بسیاری معتقد هستند که ولوو XC20 می تواند بازار خوبی را در چین به دست آورد و از آن سو، در بازار اروپا هم موفق ظاهر شود.

تصاویر اولیه حاکی از آن است که XC20 خطوط طراحی سایر کراس اوورها و شاسی بلندهای ولوو را دنبال می کند و تنها برخی جزئیات جدید به سبک طراحی آن اضافه شده است. از سویی احتمال آن قوی است که در ماه های اولیه عرضه XC20، ولوو فروش نمونه تمام الکتریکی این خودرو را آغاز کند. بسیاری معتقد هستند تا با رونمایی از این کراس اوور کوچک در هفته های جاری، ولوو XC20 به عنوان ایمن ترین خودروی کلاس و رده خود در بازار جهانی سال 2019 و 2020 شناخته می شود.

0دیدگاه