اخبار خودرو

اولین تصاویر از مدل برقی تایکان منتشر شد؛ بازار چین هدف بعدی پورشه

اولین تصاویر از مدل برقی تایکان منتشر شد؛ بازار چین هدف بعدی پورشه
یکشنبه 15 تیر 1398 ساعت 19:37

اخیرا اخبار جدیدی از مدل جدید پورشه یعنی تایکان به گوش می رسد. این خودرو که بنا بر شایعات تمام الکتریکی است در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

در حالی که محصولات پورشه اکثرا در نوربرگ رینگ تست می شوند اما این بار پورشه تایکان در شانگهای چین شکار عکاسان شده است. با توجه به اینکه این خودرو تقریبا خالی از هر گونه پوشش استتارکننده است احتمالا پورشه در حال آماده سازی بازار چین برای آن است.

لازم به ذکر است که بازار چین در دهه اخیر عملکرد گسترده ای از خود نشان داده و پتانسیل بالایی برای خودرو های این چنینی دارد.

هرچند پوشش های استتارکننده چندانی بر روی این خودرو قرار نگرفته اما چراغ های دیلایت روی سپر استیکر بوده و اگزوز های عقب نیز به طرز کاملا عجیب و محسوسی همه تقلبی اند . تنها نکته خاص درباره تصاویر جاسوسی جدید منتشر شده استفاده از رینگ های جدید  است که نسبت به نمونه های قبلی شکار شده توسط عکاسان متفاوت اند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم پورشه بازار چین را هدف بعدی خود قرار داده است. موفقیت یا شکست پورشه در خصوص این خودرو در چین می تواند بر روی عملکرد و سرمایه گذاری های بعدی این کمپانی و سایر کمپانی در بازار چین تاثیر بسزایی بگذارد. نکته مثبت در خصوص بازار چین، استقبال بیشتر مردم این کشور نسبت به سایر کشورها از خودرو های تمام الکتریکی است. به همین علت انتظار می رود که این بازار نسبت به یک خودروی لوکس الکتریکی واکنش مثبتی نشان دهد.

این خودرو تا ماه سپتامبر امسال به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و سال 2020 زمان عرضه آن به بازار است. خبر خوب برای آنها که به اتاق بزرگتر متمایل اند این که مدل کراس توریسمو تایکان نیز سال آینده معرفی خواهد شد .

0دیدگاه