حضور النترا در خط تولید کرمان موتور قطعی است

حضور النترا در خط تولید کرمان موتور قطعی است

«هیوندای النترا قرار است که در نیمه اول سال 97 به خط تولید کرمان موتور بیاید. این خودرو با آخرین نسل خود یعنی اتاق AD در کرمان موتور به روش CKD مونتاژ می شود و قطعا با توجه به شرایط فعلی، قیمتی کمتر از 150 میلیون تومان را خواهد داشت».
اکبری در خصوص میزان امکانات رفاهی و تعیین آپشن های خودروهای هیوندای گفت: « در حال حاضر هیوندای i20 و i10 هستند که با امکانات معمولی عرضه می شوند و فول آپشن به حساب نمی آیند. برای همین برنامه داریم تا در آینده نزدیک سطح امکانات رفاهی این خودرو را با داخلی سازی بیشتر افزایش دهیم. در حال حاضر هیوندای اکسنت تولیدی به مراتب از نظر امکانات رفاهی و ایمنی کامل تر از خودروهای وارداتی است. برای تولید النترای AD نیز همین سیاست را داریم و قرار است که نسخه تولید داخل تفاوت آنچنانی با نسخه های وارداتی نداشته باشد. النترا تولید کرمان موتور در نیمه اول سال جدید تولید و به بازار عرضه می شود و فول آپشن است. تنها آپشنی که در این خودرو نسبت به برخی نمونه های وارداتی وجود ندارد، ایربگ زانو است.»

هیوندای النترا - کرمان موتور 1732

کاربران گرامی با عضویت در سایت می توانند براحتی به ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات اقدام نمایند.

سلام.حقیقت اینکه کرمان موتور اصلا اراده ی برای تحویل خودرو با این قیمت پیش فروش شده نداره اگه بحث تحریمها هم نبود به بهونه دیگه خودرو رو تحویل نمی داد وپیشنهاد تبدیل یا انصراف میداد قرارداد رو هم جوری تنظیم کردن که دستشون برای هر کاری بازه.بند 27 رو برین بخونید اینا برج 11 پیش فروش کردن می گن نمی تونیم تحویل بدیم سیتروین برج 2  نودوهفت پیش فروش کرده گفته هیچ مشکلی در تحویل خودروها نداریم من نمی دونم تو این مدت 4 ماه اینا پس چیکار می کردن قشنگ که حواله هارو تبدیل کردن یا انصراف دادن یه مدت دیگه دوباره پیش فروش شروع میشه البته با قیمت جدید  

1397/04/02
|
12:04

خدا لعنت کنه ادم دروغو رو 

پول مارو گرفتید 70 میلیون توی بهمن ماه

حالا میگید بیا جاش چینی ببر 

عملان ارزش پولمدن الان 30 تومن هم نیست

خدا نگذره ازتون 

1397/03/23
|
03:03

به نظرم پول حواله رو با سود بانکی عودت بدن

1397/03/17
|
17:03

سلام تحویل النترا شروع شد دوستان عزیز.خبری از خط تولید دارید.ممنون

1397/03/15
|
12:03

قاعدتا وقتی قرارداد مونتاژ با هیوندای سال 95 انجام شده و نصب خط مونتاژ بوده، دیگه تحویل ندادن خودرو دلیلی نداره . ضمن اینکه پولهای گرفته شده از مردم تا قبل از تحریم احتمالی.... باید به هیوندای داده شده و خودرو وارد شده باشه

 

1397/03/12
|
06:03

سلام 

عدم تحویل یعنی چی میشه توضیح بدین لطفا ؟

1397/03/10
|
06:03
نقل قول کردن : سجاد

سلام،،من مشتری کرمان موتور هستم چندین سال الان یک النترا مونتاژ تحویل مهر نوشتم ولی همه جا پر شده با تحریم خودرو نمیدن چون قطعه ندارن و از این حرفا،،راسته؟؟چون اینجا ایرانه این رو پرسیدم.

با سلام

هنوز هیچ تحریمی از سوی کره صورت نگرفته است. و حرفهایی که می شنوید در حد شایعه است.

در صورتیکه تحریم از سوی کره جنوبی نیز اعمال شود، ممکن است که در تحویلها تاخیر و یا عدم تحویل پیش بیاید.

که در شرایط فورس ماژور قرارداد قرار می گیرد.

1397/02/27
|
11:02

سلام،،من مشتری کرمان موتور هستم چندین سال الان یک النترا مونتاژ تحویل مهر نوشتم ولی همه جا پر شده با تحریم خودرو نمیدن چون قطعه ندارن و از این حرفا،،راسته؟؟چون اینجا ایرانه این رو پرسیدم.

1397/02/27
|
00:02